| annamaria199925677 a întrebat:

sunt in clasa a 8a si sunt aproape sigura ca o sa dau la un licue cu profil de mate-info (asta daca nu ma razgandesc, dar sansele sunt slabe), nu sunt sigura daca sa fie intensiv sau nu.In continuare as vrea sa ma duc pe informatica (la facultate), ma puteti ajuta? este diferenta mare intre un liceu intensiv si unul fara intensiv? la matematica sunt buna, dar eu m-as vedea programatoare ( in viitor). multumesclaughing

1 răspuns:
| AlinutzaAlinutza a răspuns:

Eu am terminat acum 2 ani la mate-info dar nu am fost la intensiv si mi s-a parut foarte greu.Din cate stiu eu la intensiv ai mult mai multe ore de matematica si este mult mai greu.