| DavidMichael1999 a întrebat:

Salut,sunt in clasa a VII-a daca intru intr-un liceu militar la ce profil o sa fiu? Stiinte? Filologie? Mate-info? Sportiv? Sau daca termin clasele IX-XII cu ce grad am sa ies si trebuie sa termin si academia militara dupa? Ce note trebuie sa imi iasa la proba fizica,pshica si scrisa ca sa intru? Ciar vreau sa fiu in armata asa ca orice sfat e bun, Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Stiinte sociale stiam eu.

| DavidMichael1999 explică (pentru MihaiNicu23):

Mersi de raspunsul legat de profil dar am nevoie de raspunsul si la celalalte intrebari...