| Anonimul23322 a întrebat:

Salut!
Sunt pe clasa a 12-a și a-și vrea sa dau la școala de agenți de politie Vasile Lascăr Câmpina dar am o reținere, deoarece înălțimea nu ma prea avantajează. Sunt fata și am 1, 63 înălțimea și nu prea cred ca mi-ar sta prea bine in poliție cu așa înălțime. Voi ce părere aveți?

4 răspunsuri:
| AmandinaDragan a răspuns:

Acum iau ce gasesc ca-s 0, 6 pe un loc. Cred ca incep sa angajeze din surse externe si pe aia de 50 de ani.

| Sjsejwjwe11 a răspuns:

Fă-te stripperita

| Anonimul23322 explică (pentru Sjsejwjwe11):

Decât sa răspundeți la mișto mai bine ați tăcea din gura, dar na … fiecare cât poate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimul23322):

Nervoaso, eu am fost aici