| Alex22C a întrebat:

Salut! Sunt student in domeniul industriei alimentare și acum la final de an scolar, trebuie sa efectuez un stagiu de practică și voiam să vă întreb, in special pe cei care studiază sau au studiat pe acest domeniu, unde as putea efectua stagiul de pregătire practică, la ce fel de companii?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cazul tau stagiul se face la firme din industria alimentara, ar trebui sa stii mai bine ca noi la ce firme.
Si cred ca firmele iti vor fi indicate de facultate, aceasta trebuie sa incheie o intelegere cu firmele respective, pentru a va primi sa faceti practica.