| thepurge9005 a întrebat:

Salut. Sunt un absolvent de liceu, fara BAC si fara experienta de munca anterioara. As vrea sa-mi caut un job full time, dar nu stiu de unde sa incep si unde sa ma uit mai exact. Un site cu diferite anunturi in Cluj pentru cei fara experienta ar fi de ajutor. Funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pe orice site mare ai functie de filtrare de fara experienta. BestJobs, Ejobs, etc.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Uite-te in ziarul "Piata A-Z", varianta tiparita si varianta online (au continut diferit! ).
Varianta tiparita o gasesti saptamanal la chioscurile de ziare.
Varianta online (se modifica permanent) o gasesti aici:
https://www.piata-az.ro

| Anuket a răspuns:

Du-te la forțele de muncă.

| 19flo79 a răspuns:

Cauta simplu, job Cluj, direct in browser...

Ia-ti un caiet si un pix, cauta si noteaza...

Ce sa intrebi cand suni la o firma?
- intreaba programul, cate schimburi se lucreaza, daca e si noaptea, daca e si in weck-end
- intreaba daca iti asigura transport si bonuri de masa
- abia mai la urma discuti de bani daca mai e cazul...

Bafta!