| jack115 a întrebat:

Salut termin clasa 9 imi plac masinile? Si vreau sa dau la colegiul de transporturi din Chisinau.
Voi castiga bine? Ce salariu voi avea?
Vreau sa raspunda cei care stiu
Multumesc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si tu vrei sa afli raspunsuri pe un site din Romania? Cati soferi moldoveni crezi ca stiu de TPU?

| PumpkinDoll a răspuns:

Uita-te la tine, se refera peste 4 ani cand termina liceul nu acum cand are 16, probabil a scris PUL@ la ultima parte...la prima parte nici dracu intelege ce a vrut sa zica rolling on the floor

| PumpkinDoll a răspuns:

Ale noaste sunt belite ale voastre-s flascarolling on the floor