| LaUrEnTiUdesign a întrebat:

Salut! Știe cineva cât costă să renunți la școala de agenți de poliție penitenciara Targu Ocna? Am înțeles că se poate plăti în rate, dar in câte rate se poate plăti sau cam ce suma este o rată? Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru a renunta, iti trebuie doar o cerere la Comandantul, acelui agentii de politie.

| Mopmop a răspuns:

Presupun ca ai semnat un contract de scolarizare. Raspunsul il gasesti acolo cred, aditional poti suna la secretariatul scolii.