| danidni a întrebat:

Știți cumva daca pot sa dau admitere si la Campina la politie si Dragasani la jandarmi in acelasi timp? Adica sa bag dosarul in acelesi an la amândouă.

Răspuns Câştigător
| RaduRobertRO a răspuns:

Poti, dar vezi daca ai si posibilitatea fizica sa faci asta, adica datele cand se sustin examenele ar trebui sa fie diferite - nu sunt sigur daca se fac e admiterea doar pe baza de dosar, cel putin examenele sportive se dau si trebuie sa fii prezent.

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Poti sa bagi dosarele in ambele parti, dar daca se sustin probele in acelasi timp nu prea ai posibilitatea sa mergi la amandoua sa dai.