| DavidEdward15 a întrebat:

Salut.Tocmai am fost admis la Facultatea de kinetoterapie din cadrul UNEFS și mă tot macină întrebarea:"Cât câștiga un kinetoterapeut".Am auzit păreri împărțite, dacă știe cineva concret mi-ar fi de mare ajutor.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai concret iti dai seama ca nu o sa iti spuna nimeni laughing
Pentru ca depinde de cat lucreaza, unul care are 2 clienti castiga evident mai putin decat unul care are foarte multi.
Dar in general variaza 2000-5000 (poate si mai mult daca esti unul de top, daca ai afacerea ta etc)