| MotoKatâr a întrebat:

Am 19 ani ani și as vrea sa lucrez în industria pornografică. Știu ca multi dintre voi veți spune ca mai îmi găsesc un loc de munca serios și asa mai departe dar asta e ceva ce-mi doresc de foarte mult timp și pana la urma fiecare face ce vrea cu viata lui. Întrebarea mea este urmatoarea: Unde pot găsi o agenție unde pot lucra? Deoarece am cautat foarte mult pe net și nu am găsit. Eu fiind din Constanta. M-ar ajuta foarte mult dacă mi-ați spune. Va rog sa tratați cu seriozitate subiectul. Mulțumesc.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum 4 zile aveai 17 ani.

| MotoKatâr explică (pentru darrio2007):

Drrio2007 contul este folosit de mai multe persoane.

| darrio2007 a răspuns (pentru MotoKatâr):

Penibil.

| octav005 a răspuns (pentru darrio2007):

Ce repede a crescut...

| darrio2007 a răspuns (pentru octav005):

Da. Ca Făt-Frumos.

| Volsvagan70 a răspuns:

Filmeaza-te cu iubita in actiune si pui video-ul pe un site.
Faci un "home-made".