| Vasilache_Ionut_1999 a întrebat:

Salut TPU!
Am aplicat de curand la telekom pentru un post de tehnician retea.
Am fost acceptat si am fost chemat cu copie dupa diploma de bac si buletin pentru a stabili o oferta de angajare.
In cat timp pot fi contactat pentru a mi se prezenta oferta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai fost chemat cu copia dupa diploma de bac si buletin prespun. N-ar avea sa te cheme degeaba cu niste acte daca nu vei semna un contract (pe care il accepti sau nu dupa ce il citesti)

5 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

In 2-3 zile cel mai probabil.
Am avut o iubita care lucra la Telekom si mi-a zis ca au contactat-o in 2 zile...
In orice caz, sexul era grozav laughing

| Zuzu1991 a răspuns (pentru raMLesS):

"In orice caz, sexul era grozav"
din cauza ca lucra la Telekom, NU?!? rolling on the floor
nu mai pot de ras, multumesc big grin

| raMLesS a răspuns (pentru Zuzu1991):

Cu placere laughing

| raMLesS a răspuns (pentru Zuzu1991):

De mic mi-a fost frica de Call centeri, acum ca am crescut am zis sa imi inving temerile laughing

| Zuzu1991 a răspuns (pentru raMLesS):

Da, buna ideea laughing