| Costi20 a întrebat:

Am doua intrebari pentru cei care urmeaza sau au dat admiterea la scoala de subofiteri jandarmi Dragasani, ( si mai bine daca au fost admisi acolo ).
Eu doresc sa dau la jandarmi la Dragasani in sesiunea ianuarie 2020, intrebarile mele sunt :
1. Aveti idee cu ce punctaj s-a intrat in ultimii 5-10 ani in ambele sesiuni la jandarmi? (vreau sa-mi fac o idee)
2. Aveti idee unde gasesc si eu subiectele din 2019 din iarna? efectiv pe site-ul de la Dragasani nu ma lasa sa vad nici rezultatele, nici subiectele, cred ca au fost sterse de catre ei. Multumesc!

2 răspunsuri:
| SandraEve a răspuns:

Toate răspunsurile le poti gasi pe pagina lor oficială.

| Costi20 explică (pentru SandraEve):

Nu imi merge, am incercat si de pe telefoane diferite, browsere diferite, cand dau pe titlu imi spune ca nu gaseste pagina.