| Denis_Denis_1999_RGmW a întrebat:

am luat bacul(7, 03 media) acum cateva zile si nu stiu exact ce facultate sa urmez, am terminat liceul cu profil uman. Astept niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| aneliram a răspuns:

Sfatul meu este sa te gandesti ce meserie vrei sa practici, unde te vezi dupa ce termini facultatea, asta este cea mai importanta intrebare la care trebuie sa.ti raspunzi si in functie de asta, alegi. ANALIZEAZA BINE, ESTE MESERIA PE CARE O VEI PRACTICA TOATA VIATA, ASTA DACA NU MAI FACI ALTA SCOALA.

2 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

Exact cu 7.03 l-am luat si eu

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Vrei sa spui ca ai facut 12 ani de scoala si tot nu ti-ai gasit o inclinatie?