| Angel999999 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru daca se poate..doresc sa intru la Academia de Politie. Care este baremul care s-a dat anul acesta si de asemenea, doresc niste informatii/sfaturi despre aceasta academie. Funda! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Aici găseşti informaţii despre Academie, activităţile de acolo, admitere şi metode de pregătire pentru admitere, atât pentru proba fizică cât şi pentru cele scrie, şi multe alte informaţii.
Sper să îţi fie de ajutor!
Baftă pe mai departe!
http://www.cadeti-academiadepolitie.ro/

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Http://www.academiadepolitie.ro
Aici ai toate informatiile de care ai nevoie.Si eu as vrea tot aici, dar nu stiu daca trec proba fizica :(

| Angel999999 explică (pentru pwp):

Poate vom fi colegi big grin

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Sunt multe de spus. Uită-te pe site-ul Academiei mai bine iar dacă mai doreşti să ştii ceva, scrie-mi şi te voi ajuta. Ştiu absolut orice ţine de Academie.

Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti suna oricand la ei sa-i intrebi aceste informatii si iti vor putea raspunde la orice intrebare ai.

Dar inainta cauta informatiile la ei pe site.

http://www.academiadepolitie.ro

Sper ca te-am putut ajuta!

| Sadop a răspuns:

Sunt foarte multe de spus.
Ce te-ar interesa, de exemplu?

| Angel999999 explică (pentru Sadop):

M-ar interesa baremul tuturor examenelor de admitere atat probelor fizice cat si celelalte. Si de asemenea niste sfaturi de pregatire..sau orice lucru util.

| Sadop a răspuns:

Uitasem, să nu uiţi să vizitezi şi forumul de pe site, acolo vei găsi detalii despre armele din cadrul Academiei, specializări, bareme, etc.
http://www.cadeti-academiadepolitie.ro/forum/index.php