| IulianFlorentin a întrebat:

am o dilema foarte mare. Pana acum cateva zile am vrut sa dau la subofițeri dupa terminarea liceului insa nu voi putea pentru ca am probleme cu ochii. De ceva timp ma bântuie gandul sa ma fac instructor de ski insa as vrea sa stiu si eu unde ar trebui sa dau ca sa devin asa ceva. Ce probe trebuie trecute, ce materii trebuie stiute. Va rog sa ma ajutati ca trece timpul repede si nu stiu ce sa fac cu viata mea. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Aici spune despre cursurile de care ai nevoie:

http://www.euroski.ro/curs-monitor-initiere.html

| IulianFlorentin explică (pentru sierra1):

Multumesc frumos!

| sierra1 a răspuns (pentru IulianFlorentin):

Să fii iubit

| IulianFlorentin explică (pentru sierra1):

As mai avea câteva întrebari. Aici trebuie sa ma inscriu dupa terminarea liceului? Nu necesita anumite materii? Eu am schiat o singura data, ce trebuie sa fac in cazul acesta?

| sierra1 a răspuns (pentru IulianFlorentin):

Necesită doar aptitudini și curaj

6 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Ce probleme ai cu ochii? Eu stiu ca ai voie la dioptrii pana la plus minus 4 happy