| MariusDumitru53 a întrebat:

Am o intrebare care ma macina. Ma gandesc serios sa urmez cursurile unui colegiu militar, insa ma sperie putin programul am auzit ca scularea e le la ora 4. Daca stiti programul ati putea sa imi spuneti programul dintr.o zi normala de curs?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Baaaaai!
Se vede ca tinerii de azi nu fac armata!
tongue

| Violleta2022 a răspuns:

Si de ce te-ar speria scularea la ora patru dimineata, daca culcarea este la 8-9 seara? Sunt destule ore de somn!

| BroascaCuElice a răspuns:

Ce rost mai are sa mergi la un colegiu militar daca te cam sperie un amarat de program?

| Raniaa a răspuns:

5 a.m
Daca iti doresti ceva cu adevarat, esti pregatit sa infrunti orice "dificultate" daca nu...
Crede-ma, poti sa supravietuiesti!

| Eva17 a răspuns:

Buna! Programul nu îl stiu, insa nu ar trebui ca ora 4 sa te opreasca sa faci ceea ce iti doresti. Daca tu asta vrei sa faci, du-te.Nu conteaza orele.Trebuie sa fii rezistent si bun la sport.Stiu ca e putin, dar cam asta este tot ce stiu.