| Bianca2000bianca2000 a întrebat:

Am o întrebare care pentru mine contează foarte tare. Vreau să dau la liceul cu program sportiv Botoșani, la fotbal feminin dar nu știu dacă este clasă pentru noi fetele la fotbal și pe ce dată e înscrierea și care sunt probele. Vă rog ajutați-mă! Vă mulțumesc anticipat! Cel mai concret și explicit răspuns primește funda!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca suni la secretariatul liceului, vei fii informata si lamurita cu ceea ce ai nevoie.