| xKracksX a întrebat:

Am o întrebare in special pentru studenții de la UTCN. Dacă am fost admis la facultatea de electronica, telecomunicatii și tehnologia informației pot sa mă cazez la cămin în același camera cu 3 prieteni admiși la facultatea de inginerie electrica?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Mai greu si doar daca gasesti cu cine sa faci schimb. Cei de la ETTI sunt in caminul 5 iar cei de la IE in caminul 3 iar daca sunt mai multi mai ajung si in 4. Daca gasesti cu cine sa faci schimb atunci la cazare si sa se aprobe de adminstratori dar e mai greu intre facultati ca trebuie aprobate si de decani.