| Stefan1992m a întrebat:

Am o intrebare pentru. Cei care activeaza in domeniu. As dori sa aplic pentru un post in armata pe arma auto ca sofer. Imi puteti spune mai multe detalii despre ce faci dupa perioadade instructie? Cum lucrezi. multumesc.

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Armele sunt Infanterie, Artilerie, Geniu, Aviatie, toate folosesc mijloace auto, asa ca arma Auto nu exista.

| Stefan1992m explică (pentru minrest):

Am fost si am intrebat la informatii si mi s-a spus ca am permis de profesionist si pot intra pe auto. Dar nu mi.a dat mai multe detalii

| DaCumSaNu a răspuns:

Sigur cei care activeaza in domeniu stau pe TPU rolling on the floor

| Stefan1992m explică (pentru DaCumSaNu):

Dc in armata nu exista net sau cum? laughing