| Mihail69 a întrebat:

Am o nelamurire in legatura cu un anumit subiect. Sunt eleva la un liceu Teologic pe filologie, si imi doresc sa merg mai departe la Academie.

Intrebarea mea este: Daca sunt la liceul teologic pe filologie, ma afecteaza cand ma voi inscrie la Academie?

Răspuns Câştigător
| Mihail69 explică:

Nu te afecteaza liceul pe care l-ai terminat, totul este sa indeplinesti conditiile pentru a candida si sa reusesti la admitere.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Academii sunt multe in Romania, la care vrei sa mergi?

| Mihail69 explică (pentru Ioandelasal):

De politie!

| Mihail69 explică (pentru Mihail69):

Nu te afecteaza liceul pe care l-ai terminat, totul este sa indeplinesti conditiile pentru a candida si sa reusesti la admitere.

| Geitigy a răspuns:

Daca te referi la academia de politie, teoretic nu te-ar afecta cu absolut nimic, atata timp cat tu vei lua probele fizice si testele totul va fi bine happy succes