| AndreiVescan a întrebat:

Am si eu cateva intrebari! Am 14 ani si as vrea sa imi dac cariera in luptator de MMA. In orasul meu nu sunt sali de lupte. La 18 ani vreau sa urmez o facultate si atunci pot sa merg la antrenamente. Intrebarile mele sunt :
La 18 ani as mai putea sa fac antrenamente si dupa sa imi fac cariera!
Cum pot sa lupt pentru bani? (Nu lupt pentru bani, lupt din placere. Dar na mai trebuie si bani)
Cum imi pot face cariera?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poți sa urmezi și facultate la zi dacă ai antrenamente după-amiaza sau seara și la frecventa redusă dacă crezi ca nu poți ajunge la cursuri.
Pana sa ajungi sa lupți pentru bani trebuie sa te antrenezi mult, sa participi la multe concursuri și dacă ești bun evoluezi și automat vin și banii.

| AndreiVescan explică (pentru Bondarel99):

Este tarziu daca incep abia la 18 ani?

| Bondarel99 a răspuns (pentru AndreiVescan):

Nu știu, dar de ce nu începi de pe acum? Îți va fi mai greu atunci sa faci fata.