| CatalinAndrey98 a întrebat:

Salut TPU.
Am și eu nevoie de ajutorul vostru.
Acum as dori să rămână aici doar cei care au muncit macar odată în Olanda/Netherlands.
Deci... Eu sunt in Olanda și am un job cam nașpa sincer și după cum bine știți aici este cam greu sa te angajezi direct la companii, trebuie sa te angajezi la agenții iar după aceea acele agenții îți vor găsi un job in Olanda.
Și aici va cer ajutorul vostru, puteți să îmi propuneți 1-2 agenții care știți voi că îmi poate găsi un loc de muncă cu minim 40 de ore pe săptămână și salariu sa fie undeva la 11, 50 euro pe ora și dacă este posibil ore suplimentare și bonusuri de după-amiază și nopate ar fi super?
Sau daca știți o agenție și o companie care sa îmi poată oferi aceste 2-3 cerințe va rog lăsați un răspuns.
App eu am o experiență de 3 ani in domeniu logistică mai exact order picker, sorter...

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Salut, daca vrei putem vorbi in privat/telefon. Am lucrat in Olanda si am cam aflat tot ce era de aflat. Este mult de scris asa ca daca vrei lasa/mi tel ai vorbim.

| CatalinAndrey98 explică (pentru dinaprilie):

0733863037, uite aici Nr meu, daca ai putea să mă suni azi ar fi super, mersi mult

| Angelindeed a răspuns:

Întreabă pe Facebook sunt grupuri de români în Olanda