| Stefan33Pavel a întrebat:

Salut TPU, am și eu o întrebare, eu sunt în a 12 și sunt corigent la matematică și dau de abia corijarea în Iulie și practic încă nu am scos foaia aia de la școală. Si mai iau alocație până dau corigenta și după cotizare pot sa fac actele pentru somaj?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa fac actele pentru Jonas?"

desigur Fănică mamă că poți

| gabicoo a răspuns:

La lb. română ești promovat?

| Iote a răspuns:

Daca nu te descurcu cu limba romana, scrie pe un site de la voi, unde va intelegeti orice ati spune. Pentru ca romaneste se spune "corigenta", nu "corizare"; luna, este "iulie". Nu inteleg totusi ce "voie" scoti de la scoala. In rest, nu mai inteleg nimic.

| CIaudiu a răspuns:

Daca tu cu o asa gramatica ai promovat la limba romana, imi este frica sa ma gandesc care iti sunt cunostintele in matematica de ai ramas.

| 1234568807 a răspuns:

La ce gramatica ai, ma mir ca ai ajuns in clasa a 12

| isemilia a răspuns:

Nu am inteles absolut nimic. Dar serios acum, cum ai reusit?

| yungandreigawd a răspuns:

Wtf.