| CristianCiocan01 a întrebat:

am si eu o intrebare...mi-am inceput un canal de Youtube acum 2 ani si nu prea am postat.dar un videoclip a ajuns la o cifra de 50000 de vizionari si ar fi pacat sa nu continui. Aveti ceva idei in ce ar trebui sa postez?
Ps: imi place sa editez mult

Răspuns Câştigător
| Bianka26 a răspuns:

Daca un videoclip a ajuns la o cifra de 50.000 de vizionari, inseamna ca acel videoclip a avut un continut interesant pentru oameni, deci daca vrei cu adevarat sa continui activitatea pe YouTube, poti continua cu ceva asemanator cu videoclipul de 50.000 de vizualizari. Sau optional, am vazut ca e la moda sa face Challenge-uri cu prietenii. happy

4 răspunsuri:
| Neagandalf a răspuns:

Tutoriale sa ajuti oameni! In orice domeniu

| VreauSăIauBACul a răspuns:

Sper că realizezi că dacă ți-a ajuns un filmuleț la 50000 vizionări nu înseamnă că toate filmulețele făcute de tine vor avea 50000 de vizionări.
Fă tot ce vrei, dar fă bine și poate vei avea succes.