| Razvan002 a întrebat:

am si eu o nelamurire... daca ma puteti ajuta: sunt in clasa a 11-a la un liceu teoretic profil: mate-info si ma pasioneaza de mic copil: aviatia, si sa fiu detectiv..sau criminalist sa gasesc probe, etc.dar intrebarea mea este: eu nu prea am note mari am avut in clasa a-9-a media generala: 7, 80 si in a-10-a 7,56 si acum cam tot asa si vreau sa zic as putea intra la facultate de drept sau ce facultate trebuie sa devin asa ceva.cer sa mentionez ca sunt bun la mate-romana-bio ( din ce dau bac) rest...,, afon" laughing..si ce facultate trebuie sa urmez...cer sa mentionez ca eu am si astm...dau funda.cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Buna. Daca ai vrea sa faci facultatea de drept uite un site cu tot ce iti trebuie pentru a fi admis dupa ce termini liceul:
http://www.drept.unibuc.ro/,sa te uiti in josul paginii la "Admitere".

MULTA BAFTA SI NOROC CU NOTELE.