| CristiCrs18 a întrebat:

Anul acesta termin liceul si as vrea sa devin hairstylist. Ma gandeam sa ma inscriu la Colegiul UCECOM Spiru Haret si sa fac, cursul de coafor stilist. Ceea ce vreau sa stiu este pretul acestui curs, daca am nevoie de bac sau nu pentru a ma inscrie si daca este cineva de aici care a facut acest curs sa imi dea cateva detalii, daca se merita sa ma inscriu aici sau sa caut alta scoala, daca ramai cu ceva dupa terminarea cursurilor( adica sa nu ma trezesc la sfarsitul cursului ca nu am invatat mai nimic). Multumesc!

1 răspuns:
| euu2307 a răspuns:

Mai bine suni si ceri toate aceste informatii si totodata stii ca primesti un raspuns sigur