| deepinside777 a întrebat:

as avea o intrebare, eu vreau sa ma angajez ca si agent de paza si protectie ideea este ca nu sunt chiar asa inalt am vreo 1, 62 insa cu toate acestea am prietenii care sunt poate cu 1mm, 2 mai inalti ca mine si lucreaza in acest domeniu. As vrea sa stiu daca m-as putea angaja si eu deoarece fac si sport de contact (Wushu Sanda - Kick Boxing Chinezesc) si la capitolul bataie asta ma avantajeaza doar inaltimea ma dezavantajeaza.

As vrea sa aud si parerile voastre, voi ce zice-ti?
dau funda pentru cel mai serios raspuns, si fara mistouri merci!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate. Nu inaltimea este importanta ci modul in care te descurci si cat te pricepi. Trebuie, insa, un curs de pregatire in domeniul militar. Dureaza 3 luni. Daca-l faci sa-l faci pentru agent cu arma. Nu stii nici cand ca ai nevoie.

| dorin1990 a răspuns:

Te angajeaza si daca esti mai scund, stai este important sa iti faci treaba cu seriozitate si vei avea doar de castigat