| popadrian96 a întrebat:

: as dori si eu cateva sfaturi, vreau sa ma angajez in Constanta pe perioada verii, mentionez ca nu am mai muncit pana acum, si caut ceva usor, de exemplu, spalator de vase, ajutor bucatar, ajutor barman, anul acesta termin liceul, mai am cateva luni si numai bine incepe senonul estival, si daca stiti un loc bun de munca in constanta, sau daca sunteti din focsani si m-ati putea ajuta si pe mine ar fi super

1 răspuns:
| MiauMiau22 a răspuns:

Hei, eu sunt din Constanta si pot sa iti recomand sa cauti la restaurantele din mamaia, barurile de pe plaja ca sunt foarte multe sau la restaurantele de la Cazino.Aici numai tineri lucreaza. Mult noroc!