| RamonaV a întrebat:

As vrea sa devin medic oftalmolog si vreau sa stiu daca salariul la o clinica privata este decent si cam cat este cu aproximatie? Dar daca as avea posibilitatea sa-mi deschid o clinica?

1 răspuns:
| gogu220 a răspuns:

Ramona, o clinică poţi deschide chir acum, dar pentru păpuşi. Pentru una adevărată trebuie să ai ceva experienţă şi dacă doar la bani te gândeşi mai bine alegi altă meserie. În medicină trebuie să te preocupe tratarea pacienţilor dar să ai si atracţie pentru această meserie.