| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Care sunt cele mai profitabile locuri de munca din Romania? Eu cred ca cea de pilot insa cursurile costa foarte mult. Voi ce imi recomandați?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Costa, dar investitia merita. Pilotii au salarii imense, la fel si cei de la controlul de trafic.

salarii mari sunt si in IT, economie, drept, depinde cat de bun esti.
Si un meserias care pune gresie ca nimeni altul poate castiga o groaza

1 răspuns:
| xxarad a răspuns:

Salut. Cea mai profitabila meserie, este cea in care tu esti cel mai bun, adica in ceea ce faci tu cel mai bine. Poti sa fi pilot daca nu ai acel "har" si ai facut cursurile pentru ca Gigel castiga bine. Gandeste-te ce ti-am placea sa faci, si axeaza-te pe acel lucru