| alexionut45 a întrebat:

ce meserii fara facultate sunt banoase in Romania?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nici cu facultate nu mai gasesti un loc de munca...dar fara in niciun caz!
Si mai ales banoase laughing

| spy2o a răspuns:

Iti recomand niste cursuri, uita-te aici si poate iti faci o idee: http://cfpdr.eu/

| mixxjim a răspuns:

Instalator sanitar, electrician, te asigur ca astia castiga mult mai mult decat unul cu o facultate de stiinte politice, de exemplu laughing

| JulyStorm a răspuns:

Sofer de tir, videochat, chelner, coafeza... cam atat imi trece prin minte.
Nici una dintre cele mentionate mai sus nu cere facultate, dar daca ai putin cap te poti descurca mai mult decat onorabil.

| Iulian110 a răspuns:

Nu prea cred...In Romania nu sunt banoase nici multe dintre meseriile la care iti trebuie facultate. Daca nu faci infractiuni nu prea ai sanse la multi bani fara facultate(dadeam un exemplu nu recomand asa ceva!).