| GabrielGL a întrebat:

ce parere aveti de Youtube, vloching si a castiga din uplouding video pe Youtube cine are...

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Cei care chiar câștiga din YouTube au content de calitate, nu doar pun un video și gata. Sunt ani de munca in spate, trebuie sa faci cu plăcere și sa pui banii pe ultimul loc pentru ca ei vin, dar greu...

21 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dureaza pana ajungi sa castigi ceva. Si trebuie sa si ai continut sa prinda la public sau multa multa carisma si prezenta.

| GabrielGL explică (pentru Adry05):

Da asia e un algoritm la Youtube si de 4 ani l-am cam prins am avut multe conturi care au fost inchise din cauza la copywriter dar daca faci ceva propriu merge si sunt care fac, e o pasiune si asta

| Crackman a răspuns:

Mori de foame.

| GabrielGL explică (pentru Crackman):

Nu nu de ce zici asa

| Crackman a răspuns (pentru GabrielGL):

Nu toti pot trai din asta asa, ca daca nu este mari eati lesinat...

| GabrielGL explică (pentru Crackman):

Nu am inteles sfarsitul....cine lesina,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

| Crackman a răspuns (pentru GabrielGL):

Youtuberulwinking? cu 4 dolari nu faci multewinking

| GabrielGL explică (pentru Crackman):

Dar cu 400

| GabrielGL explică:

De ce, nu crezi, mie miau intrat cam 300 de dolari pe ce lume traiesti sunt romani care ii castiga la un video si posteaza cam 3 4 pe saptamana, daca nu stiii taci si nu vorbi in nestiinta

| spraytag88 a răspuns (pentru GabrielGL):

Trezeste-te la realitate omule, nu mai trai intr-un univers paralel

| GabrielGL explică (pentru spraytag88):

Waw ok fiecare cu a lui, bine ca mi am facut concediul pe bani vizualizarilor Youtube hihihi o zi buna. buna asta nb

| spraytag88 a răspuns (pentru GabrielGL):

Lasa-ne cu afaceri 'bulgaresti', e la mintea cocosului ca nu poti castiga bani din Youtube, altfel toti oamenii se apucau de treaba asta cu Youtube

| GabrielGL explică (pentru spraytag88):

Da de asta lumea e putina si nu castiga din Youtube pentru ca sunt ca tine nu te supara nu o zic cu rautate, ma refere ca tine in sensul ca nu cred si lumea nu crede nu vede de asta sunt mai multe clase cei ce hamalesc de rup si cei ce cred in vise si reusesc dar nu toti viata e un esec de la inceput dar daca stii sal redresezi esti tare daca nu bagi la patron pana la pensie daca o apucam si tot asa

| spraytag88 a răspuns (pentru GabrielGL):

Cheama-ma cand inveti sa scrii romaneste, si du-te la culcare, e prea tarziu pentru tine

| GabrielGL explică (pentru spraytag88):

Pacat

| spraytag88 a răspuns (pentru GabrielGL):

Stiu, e pacat ca te-ai nascut

| DoarStefan a răspuns:

Eu cred ca este foarte mult de munca pana a castiga din Yt trebuie sa postezi regulat iti ia tot timpul tau, dar chiar si asa nu castigi prea mult, deci nu cred ca e o idee prea buna

| GabrielGL explică (pentru DoarStefan):

Da cam zilnic si dupa cativa ani, la alti de ce se poate...

| Depojar_Ponaru_1998 a răspuns:

O parere foarte bun din punct vedere teoretic si astral mie mi-a zis Maria Cojocaru Care Zice horoscopu in fiecare duminica pe Romania teve la 11 noaptea FUNDA!