| Swagmotherfuckers a întrebat:

ce părere aveți despre meseria de jandarm, asta as vrea sa urmez dar decomandata sunt la litere.ce spuneți?

5 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Jandarmeria e institutie militara nicidecum grupa de "swag-isti" din astia.

| Swagmotherfuckers explică (pentru BuLaNNNeL):

Nu ești primul care se ia de,, numele meu" contul e făcut de 2 ani și ceva, ce legătură este intre ele omule?

| AndreiMarin499 a răspuns:

Meseria de jandarm, e destul de grea, nu mulți reușesc sa îi faca fața.

| Swagmotherfuckers explică (pentru AndreiMarin499):

Pentru toate în viața ăsta trebuie sa muncim, am trecut prin multe situați gen prin ce ar trece un jandarm, eu în timpul liber lucrează ca paza și securitate la club, fizic și mental sun pregătit oarecum, acum nu sunt foarte hotărât...

| Swagmotherfuckers explică (pentru Swagmotherfuckers):

Scz pentru scris dar eram la ora de romana, și nu eram foarte atent laughing)