| vladsilviU334 a întrebat:

ce sa ma fac din politie? Vreau ceva cu multa actiune

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fă-te hoț.

| Catrice a răspuns:

Om de serviciu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-te paznic la penitenciarul de femei daca vrei multa actiune.

| sanboss a răspuns:

Astronaut

| KR0NSTADT a răspuns:

Scrii exact ca un polițist. Alege ce post vrei.

| SynapseNinja a răspuns:

Dacă vrei să te bagi in poliție, cu multă acțiune, îți recomand să te duci la mascați, dar în special la S.I.A.S. sau S.A.S. Și la jandarmeriei ar fi ok, cu acțiune, tot la mascați, doar că ăștia sunt un pic mai înjurați. La S.I.A.S. sunt mai echipați, doar că e mai greu de intrat fiindcă ei sunt elita poliției, plus că trebuie să faci școală în poliție și să fii polițist, gen pază și ordine, vreo 2-3 ani până să fii mascat la ei.

| Gigi777 a răspuns:

Daca vrei actiune ai pe counter strike 1.6 joci cu politistii impotriva teroristilor pe dust 2. Ii impusti acolo si le dezamorsezi bomba, si cu prietenii merge. Nu exista actiune in realitate sau foarte rar

| Sebastian_Sebastian_1994 a răspuns:

Fa-te politist, hai fa-te politist

| doctorandus a răspuns (pentru Sebastian_Sebastian_1994):

Contrar a ceea ce se crede, munca de politist este in general plicticoasa. Mult mai mult timp completezi formulare decat fugaresti banditi.

| Wr3nch a răspuns (pentru Sebastian_Sebastian_1994):

Buna referinta laughing