| OneTap a întrebat:

Ce salariu ai ca Tehnician Control al Calitatii Produselor Alimentare?

Răspuns Câştigător
| Metallica97 a răspuns:

Salutare! Lucrez în domeniu de un an de zile și momentan salariul meu variază între 2000-2200 lei(depinde de lună cate zile lucrătoare are și de sporul acordat-spor de performanță/de noapte dacă faci schimbul 3)+tickete de masa(în jurul sumei de 300 lei-depinde și aici de zilele lucrătoare pe care le are luna respectivă). Referitor la meserie necesită forte multă atenție, deoarece tu vei fii reponsabil pentru starea preparatelor/livrarea lor și vei semna pentru ele. Îți urez succes!

4 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Depinde cât îți dă angajatorul, dar prea mult nu cred.

| OneTap explică (pentru ancaval):

Cât cu aproximație.

| sierra1 a răspuns (pentru OneTap):

Dacă e statul, e foaaaarte aproape de mimimul pe economie

| ancaval a răspuns (pentru OneTap):

2.000? Nu știu.