| NeedHelp1 a întrebat:

Salut TPU!

Cum este proba medicala pentru admitere la academia de politie?

Ma adresez in special catre cei care au trecut prin asta sau care au habar, daca sunt pe aici...

Te caută cu așa mare atenție să vadă dacă ai semne pe corp?
Sunt chiar așa de exigenți și severi? (vorbind strict pe partea asta de semne)

Am un semn pe frunte, maroniu, nu se distinge așa de mult de culoarea pielii... dar se distinge. Se observă dacă te uiți atent la el.
Daca nu ești atent, nu prea îți sare în ochi, mai ales daca sunt netuns și astfel o parte din păr îl acoperă.

Eu am înțeles de pe forumuri că nu ar fi un impediment căci au întâlnit cazuri similare la admitere...
Voi ce credeți?

1 răspuns:
| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Daca n-ai tatuat vreun 69 pe frunte nu cred ca are ce sa zica.