| suzyloveinair a întrebat:

cum pot aplica pentru o steluta la hollywood?

10 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

În același loc în care poți aplica pentru un premiu Oscar sau pentru un premiu Nobel. În imaginația ta.

| gabicoo a răspuns:

Te duci la Torino și o cauți pe Gina Felea.
Zici că "tiam" trimis "ieu"!
laughing

| Bizon95 a răspuns:

Alea reale se dau NUMAI daca esti o celebritate foarte mare, IN Hollywood (poti sa fii cel mai tare din toata China si sa te iubeasca pana la moarte un miliard de fani, ca tot nu te baga Hollywood-ul in seama) si am impresia ca se dau numa de autoritatile din Los Angeles... sau ceva asemanator (imi e prea lene sa caut)

totusi, asa, pentru oricine:

www.google.com/search?q=hollywood+star+of+fame+generator
http://www.redkid.net/generator/star/
http://www.redkid.net/generator/star/newsign.php? line1=Bubico&Celebrity=Celebrity

sper ca te-am convins :P

| Furnicuta000 a răspuns:

Poti sa o iei de pe Aliexpress sau Wish, la calitate chinezeasca dar tot aia e happy

| Yurisa a răspuns:

La Hollywood nu poti dar exista tablouri personalizate:

https://www.stargift.ro/cadouri/tablou-personalizat-star-of-fame.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aplicau toți pentru stele la Hollywood, înseamnă că în America găseai numai stele de la est la vest.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a intra în posesia unei steluțe la Hollywood pe Walk of Fame trebuie să devii celebră și să depui o scrisoare de aprobare a nominalizării tale la Hollywood Chamber. Dacă ți se aprobă cererea trebuie să participi la o ceremonie, unde o să ți se acorde steluța.

| lorena1gianinak a răspuns:

Ca sa faci lucrul asta trebuie sa fii un mare actor.

| AdrienWH a răspuns:

Salut happy. Pentru a avea o steluta la Hollywood, trebuie in primul rand, sa fi un actor/actrita suficient de celebra, incat sa te cunoasca toti, indiferent de tara si regiune.

| AnimeLuverBoi a răspuns:

Trebuie sa fii actor in multe filme de deci mult noroc