| Robert2580 a întrebat:

cum poți sa devii ambulantier(șofer pe ambulanță), am înțeles ca trebuie un anumit curs dar nu găsesc unde s-ar face. Știe cineva unde se fac aceste cursuri de preferat în județul Suceava?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Exista ceva ce se numeste Google si este foarte usor de folosit. Iti recomand sa incerci. Doar am scris ''cursuri de ambulantier'' si mi-a dat asta printre alte 1000 de pagini cu inscrieri la diverse cursuri din tara https://ambulantatimis.odoo.com/cursuri. Dar pe meseria asta poti sta lin ca si cu acea calificare se intra greu ca naiba pe un post. Nu stiu cum e la voi la Suceava dar aici la Bucuresti daca nu ai pe cineva la interior sa puna o vorba buna, nu esti bagat in seama.