| Anonim420420 a întrebat:

Daca am media la purtare pe tot anul 9, 50 (pe un semestru 10 si pe altul 9) in clasa a 9 a pot da la Academie de politie sau militara?
Adica am media 9 doar in clasa a 9 a pe semestrul al doilea. DECI POT DA?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti, cerinta obligatorie este sa ai media generala la purtare a anilor de liceu de cel putin 9.

| Defalucy a răspuns:

Buna :*
Trebuie sa ai la purtare minim 8, deci poti da cu siguranta.

| Anonim420420 explică:

Va multumesc, nu stiu care i corect v as sa funda la amandoi.