| RX22 a întrebat:

Dacă la liceu sunt la profilul științe sociale, s-ar merita sa fac facultatea de medicina veterinara? E meseria pe care mi-o doresc mult. Funda la cel mai interesant răspuns!

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Dacă tu medicină veterinară vrei să faci și ești dedicat, da, merită. Atât timp cât ești pregătit să înveți și să muncești ca să termini facultatea, faptul că ești la științe sociale nu te poate opri. Vezi în ce constă admiterea, iar dacă la facultatea la care vrei tu să dai se intră pe bază de examen, te pui pe învățat sau faci pregătire în clasa a12a

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Dava iti doresti, merita.

| ibaal a răspuns:

Sigur! Orice te face fericit si implinit, merita!winking
N-ai vrea sa faci altceva doar de dragul altora sau mai stiu eu de ce si sa ai o viata mizera dupa!
Fa ce-ti place!
Bafta!