| anonim_4396 a întrebat:

daca sunt clasa a 8 a nu am avut peste 5 in amandoua simulari si nu am intrat in examen am ramas corigent, am dat corigenta si acum ramane sa fiu repartizat in toamna, intrebarea mea este urmatoarea vreau sa intru la un liceu cu profil tehnologic pe mecanica insa pe site scrie medie de admitere 2 si ceva, as putea sa intru si fara examen daca mai sunt locuri?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Da,se poate in cazul in care nu au fost ocupate toate locurile in prima sesiune de repartizari! --- chiar si fara examenul de evaluare!

1 răspuns:
| Thisismetoday1 a răspuns:

Pai daca media de admitere este de 2 si ceva inseamna ca trebuie sa iei 2 si ceva in examen deci presupun ca nu Poti fara examen. Am auzit ca sunt unele licee care primesc elevi si fara examen deci ai putea intreba acolo. happy