| Vlad74837492 a întrebat:

Salut tpu.De la un timp cand merg la școala se iau tiganii (grup de 2-6)de mine si nu stiu ce sa fac as vrea sa dau in iei dar am o teama in mine care nu o pentru scoate.Ce sa fac? Fara hate

2 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Cel mai bine este sa te feresti de grupuri de oameni violenti, nu incerca sa raspunzi tot prin violenta. Nu le poti cunoaste limitele, pot veni in grupuri mai mare, si cu diverse arme.

| Al999 a răspuns:

Incearca sa ii eviti, iar daca nu este posibil anunta pe cineva care poate lua masuri in privinta asta.