| Low96 a întrebat:

Doresc sa ma angajez ca sofer categoria b extern, dar nu am mai lucrat in transporturi si nu stiu cum se procedează...
As dorii sa imi spună cineva care sunt avantajele si dezavantajele si daca am nevoie da atestat pentru transport marfa pe autoutilitara de 3, 5t
Si daca trebuie să fac eu actele de transport sau angajatorul...
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu merita sa faci international cu o autoutilitara, numai prostii se baga acolo. Salariu prost, nu dormi bine