| Spanzurel a întrebat:

eu am 12 ani si sunt foarte bun la calculatoare si vreau sa ma gandesc la viitor, imi puteti recomanda un job?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine ca esti bun la calculatoare, una e sa instalezi un programel, alta e sa scrii de la zero un programel.

| Nimic0 a răspuns:

Daca te pricepi sa asamblezi in unitate, ai putea sa iti deschizi un service unde sa le repari.

| HappyGirl3496 a răspuns:

Acum depinde... poti deveni it-ist, dar pentru asta trebuie sa muncesti mult.
Succes!?