| Ungureanu_Radu_1964 a întrebat:

exista un serviciu de card de credit care poti sa iti faci card la 13+ ani? Imi trebuie ca sa imi primesc bani pe aplicatiile si site-ul meu web pe anunturi. Multumesc!

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Poti sa ti faci card de credit doar daca ai un loc de munca stabil. Pe cardul de credit nu ai bani.Cand cumperi ceva cu el banca la care ai facut cardul plateste, adica tu faci un imprumut la banca pe care trebuie sa l platesti imprumutul cu o dobanda stabilita de banca. Poti sa ti faci un card pe care sa ti vina alocatia si poti sa tii bagi bani pe el daca vrei.