| Doodleskull a întrebat:

in sesiunea de admitere din septembrie de la facultate, mediile sunt mari ca la sesiunea din iulie?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Clar nu, sunt mai mici ca vine tura care nici bac-ul nu l-a luat, deci iti dai seama cat s-ar pregati pentru o admitere. Bine, excluzand cauzele cand nu s-a luat bac-ul ca s-au pregatit pentru admitere sau astfel de situatii din astea individuale

| Yurisa a răspuns:

Nu, dar nu toate facultatile organizeaza sesiunea de toamna, si sunt scoase la concurs locurile care au mai ramas de la unele facultati