| ElectroFlash a întrebat:

Ma gandesc sa incerc sa intru la Facultatea de Matematica si Informatica Bucuresti. As vrea sa stiu cum pot intra, ce trebuie sa stiu pentru admitere si cat conteaza media de la BAC. De asemenea, as vrea sa stiu daca sunt examene sau sesiuni in zilele de Sambata si cum e la aceasta facultate. Mentionez ca as vrea sa merg pe Java, Java script ca am inteles ca un programator pe Java castiga bine. Multumesc, astept cu nerabdare raspunsul vostru si... OFER funda.

1 răspuns:
| Burca_Ariana_1998 a răspuns:

Cel mai bine intra pe site-ul facultatii sau contacteaza-i pe ei personal pentru informatii sigure.