| Brostic_Antonio_1990 a întrebat:

Salut TPU
Nu înțeleg de ce, în lupta, am tancuri cu tier mai mare?
Și sunt cu O-I.
MĂ baga cu tier 8 și mă distrug mereu. Rar mă baga pe locul 1 sau 2.

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

E random, toti jucatori trebuie sa aiba sanse relativ egale in joc, deci cateodata esti vultur si alta data cioara happy, nu ai ce face. Totusi am observat ca daca nu ai tancul full cu cel mai bun tun, senile, motor etc, te introduce mai putin cu cei de tier mai mare.

| AKARA0 a răspuns:

Ai ditamai tancul cu 900 Alpha damage, tu de ce crezi că te da cu de-astia mari.
Pe toți de tier 6 ii da cu de-aia de 8 și pe ăia de 8 ii da cu de-aia cu tier 10.