| iwantananswer a întrebat:

poate sa imi recomande si mie cineva agentii de recrutare pentru locuri de munca pentru Anglia, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Epickk a răspuns:

Salut.
Am ceva cunostinte prin Anglia.
Spune-mi, te rog, in ce domeniu te-ar interesa (daca e prea personal pentru tine, imi poti da un mesaj in privat in cazul in care iti cade tie mai ok)

| iwantananswer explică (pentru Epickk):

Salut Epickk, doar voiam sa aflu cateva agentii ca sa vad cum stau lucrurile, deocamdata nu sunt foarte hotarat sa plec dar in viitorul apropiat cred ca am sa o fac!

| Epickk a răspuns (pentru iwantananswer):

Daca vrei sa pleci din tara cu ajutorul agentiei, sfatul meu este sa ramai acasa.
Se poate trai si aici.
Mai greu cu pusul la saltea, asta nu neg.
Pe langa cheltuielile pe care le ai, mai percep si agentiile comision.
Unele doar in prima luna, altele 3 luni, sunt unele cu 6.
Cu alte cuvinte, aia sunt pusi acolo doar sa faca bani pe carca altuia.

3 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Scrie-mi in privat orasul in care te intereseaza si te aut cu ceva agentii.