| bogdanmihai469 a întrebat:

Pot sa-mi schimb profilul liceului unde ma aflu oricand si oricum? Sau ce trebuie sa fac? De exemplu eu sunt la Ienachita Vacarescu in Targoviste la stiinte sociale dar mi-am dat seama ca nu-mi place profilul asta asa ca as vrea sa ma mut in acelasi liceu dar la stiinte ale naturii. Se poate?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se poate doar daca ai media mai mare decat ultimul intratat la acel liceu si evident, daca mai sunt locuri ramase neocupate la acel liceu.

| AlxCr a răspuns:

Da, se poate, vorbeste cu dirigintele tau sau directorul ca nu-ti convine la profilul respectiv si ca vrei sa te muti, e foarte simplu.
S-ar putea sa nu mai fie locuri acolo unde vrei sa mergi tu.